Dış Mekan Düğün Fotoğraf Çekimi, Özlem ve Selman

 

Selman Bey, düğün fotoğrafçısı ararken bizi tesadüfen bulmuş, fotoğraflarımızı çok beğenmiş ve bizimle çalışmaya karar vermiş. Düğünlerine kısa bir zaman kala anlaşma yaptığımız için çekim öncesinde malesef tanışma fırsatımız olmadı ama çekim günü sanki uzun zamandır tanışıyormuş gibiydik.

Çiftimizle sabah 10:00 gibi çekim mekanında buluştuk. Kısa bir tanışma, büyük bir kaynaşmanın ardından başladık fotoğraf çekimine. Mekan, hava, Selman & Özlem’in enerjisi o kadar güzeldi ki. Sağolsun hiç yormadan, yorulmadan sürdü çekimler. Telefon görüşmemizde, fotoğraflarda olmasını istedikleri obje varsa getirmelerini istemiştim, onlar da Selman’nın askerdeyken Özlem’e yaptırdığı, ikisinin fotoğraflarından oluşan büyük bir kalpli yastık getirmişlerdi. Ayrıca Özlem bir çift kırmızı ayakkabı da getirmişti. Canlı renkler fotoğraflara daha bir canlılık kattı.

 

Düğünleri gündüz olduğu için çekimi 2 saatte bitirmek durumunda kaldık ama onlar giderken biz hala arkalarından koşuyorduk. Arabalarına binip düğün mekanlarına doğru mutlu mesut giderken biz de bir çekimi daha eğlenceli ve verimli geçirmenin mutluluğunu yaşıyorduk:))

Selman ve Özlem’e ömür boyu mutluklar dileriz.

“En Mutlu Anınız” için düğün fotoğrafçısı veya tüm gün çekim için düğün hikayesi fotoğrafçısı arıyorsanız, düğün fotoğrafçısı fiyatları sayfamızdan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Filled Under : Çekim Hikayeleri , Yazılar / Tüyolar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*