Düğün Fotoğraf Albümleri

Büyük Panaromik Albüm
Albümlerimiz dijital baskı değildir, fotoğraf baskısıdır. Panoramik sayfalardan oluşur. Büyük Albüm 32,5 x 35 cm olan 20 sayfadır. (Büyük albüm boyut olarak 65x35cm boyutunda panoramik diye de geçer) Fotoğraf baskısı yüzyılı aşkın dayanır. Dijital baskılar gibi renkleri 2-3 sene sonra solmaz. Kapağı modern olarak foto-kapak olarak tasarlanır. Ön yüzünde günün en güzel fotoğraflarından birini ve çiftlerin ismini taşır. Düğün gününün en güzel fotoğraflarını içerir. Albümümüzde 30-40 fotoğraf baskısı alarak bunları sayfalara yapıştırmıyoruz. Düğün fotoğraflarınızın tematik olarak birbirine uyumlu en güzel fotoğraflar için titizlikle tasarım çalışması uyguluyoruz.

Albümün üzeri lak kaplıdır. Tozlanma durumunda hafif nemle silinir.

Kayınvalide Albümü
Büyük panaromik albümün 20×20 cm lik küçültülmüş halidir. Tasarımı ve fotoğrafları aynıdır.

Cep Albümü
Büyük Albümün neredeyse gömlek cebine sığabilecek küçültülmüş versiyonudur. Tasarımı ve fotoğrafları büyük albümle aynıdır.

Örnek albümlerimiz ofisimizde mevcuttur. Tasarımımıza ve albümümüzün kalitesine güveniyoruz. Gelin görüşelim, en mutlu anınıza şahitlik edelim.

“En Mutlu Anınız” için düğün fotoğrafçısı arıyorsanız, düğün fotoğrafçısı fiyatları sayfamızdan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Filled Under : Düğün Fotoğrafçılığı