Düğün Fotoğrafçı, Esra ve Engin

Bu sabah yağmur var İstanbuldaaa:((

Enginle sadece 3 gün önce konuştuk. Cumartesi günü için düğün dış çekim fotoğraflarını çekmemizi istediğini söyledi. Sabahtan nişan çekimimizi bitirir geliriz dedik. Hava yağışlı görünüyor dememize rağmen Engin bizden daha iyimserdi, son ana kadar bekleyelim bakalım açar inşallah dedi. Dediği gibi de oldu. Sabah yağışlı olsa da sonra yavaş yavaş açtı ve çok güzel oldu hava. Nişan çekimimizi tamamalayıp Bahçeşehir yollarına düştük. İlk defa gittiğimiz ve çok beğendiğinimiz bir mekanla karşılaştık. Bahçeşehir Gölet Türkiye’nin ilk ve en büyük yapay gölüymüş. Biz de çok beğendik. Engin ve Esra’nın fotoğraf çektirmeyi çok sevdiklerini denklanşöre ilk basışımızda anladık. Yorulmak bilmediler. İşte bizim için en aranılan çift tipi, enerjik, neşeli, güler yüzlü, uyumlu:))

 

Engin ve Esra’ya ömür boyu mutluluklar dileriz.

“En Mutlu Anınız” için düğün fotoğrafçısı veya tüm gün çekim için düğün hikayesi fotoğrafçısı arıyorsanız, düğün fotoğrafçısı fiyatları sayfamızdan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Filled Under : Çekim Hikayeleri , Yazılar / Tüyolar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*