Düğün Fotoğrafçısı, Derya ve Kaya

Derya ve Kaya’nın tanışması  3 yıl  öncesine dayanıyor. Başlarda arkadaş olarak görüşen çiftimizin ilişkisi  son 1 yılda arkadaşlıktan öte boyuta ulaşmış ve bir yıl dolmadan evlenmeye karar vermişler. Yaz gibi evlenmeye karar vermişler ama beklemenin anlamsız olacağını düşünüp tarihi öne almışlar. Herşey bir anda hazırlanmış ve ailelerin tanışması, söz, kına, düğün herşey 2 ay içinde oluvermiş.

Sabah 09:30 Moda KuaförGelin hanımla sabah kuaförde buluştuk ve başladık denklanşöre basmaya. Makyajı ve saçı yapılırken her anını fotoğrafladık. Henüz saçı tamamlanmamıştı ki Kaya geldi ama Derya tam olarak hazır olmadan Kaya’nın O’nu görmesine izin vermedi:) Saçı ve makyajı tamamlanan Derya prenses gibi olmuştu. Damat bey Kaya’da oldukça yakışıklı görünüyordu. İlk karşılaşmalarını da fotoğrafladıktan sonra dış çekim yapacağımız mekana gittik.

Hava açık ve güneşli fakat biraz soğuk bir  Şubat günüydü. Derya o soğuğa rağmen içindeki fotoğraf çektirme arzusuyla hiç üşümüyor gibiydi. Kaya’da sevgili eşi için ayak uyduruyor gibi :) Derya’nın pembe ayakkabıları ve  aynı renk gelin buketi fotoğraflara çok güzel yansıdı.Çekimler çok eğlenceli geçti.

Yeni çiftimiz düğünlerinden sonra dünyadaki cennet Maldiv’lere balayına gittiler.

Derya ve Kaya’nın bir ömür boyu mutlu olmalarını dileriz.

“En Mutlu Anınız” için düğün fotoğrafçısı veya tüm gün çekim için düğün hikayesi fotoğrafçısı arıyorsanız, düğün fotoğrafçısı fiyatları sayfamızdan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Filled Under : Çekim Hikayeleri , Yazılar / Tüyolar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*