Düğün Fotoğrafçısı – Hande ve Zafer

Hande ve Zafer, daha önce çekimini yaptımız bir çiftin facebook sayfamızı tavsiye etmesi üzerine bize ulaştı.

Bakırköy de tanıştık çiftimizle. Paket içeriği hakkında konuşup, örnek albümü incelemelerinden sonra hakkında konuştuktan sonra çekim yeri olarak Yıldız Parkına karar verdiler.

Çekimden önce çiftlerimizle tanışmak düğün günü çiftimize ve bize pek çok faydası oluyor. Çiftimiz çekim günü hiç tanımadığı fotoğrafçılara poz vermek zorunda kalmıyor. Kendi günlerinin güzelliğini yaşarken biz de onları fotoğraflıyoruz. Böylece bir düğün fotoğrafında en önemli unsur olan duyguyu karelerimize yansıtabiliyoruz. Bizde çiftimizin tam olarak ne istediğini bilerek fotoğraflarımızı çekiyoruz.

Çiftimizin çekimini Yıldız Parkında çektik. Tanışma faslında hatırlatmamıza rağmen kuaför yüzünden 1 saat kadar geç geldiler. Bu yazıyı okuyan çiftlerimiz, düğünü yakında olacak gelinlerimize gene hatırlatalım, kuaförünüz sizi en az 1 saat geç çıkaracak. Düğün planınızın aksamaması için çıkmanız gereken vakitten en az 1 saat daha erken çıkmak istediğinizi kuaförünüze belirtin. Yetişmeniz gereken yerlere rahat rahat yetişin.

 

Zafer ve Hande’nin çekimleri esnasında bu sene ilk kez uygulamaya koyduğumuz kamera arkası görüntülerini de çektik. Albümler, Poster, Kamera Arkası Klibi, Müzikli Hikaye Klibi içeren zengin bir paket hazırladık onlara.

Hande ve Zafer’e düğün günlerindeki gibi birbirlerinin gözlerine sevgiyle bakmalarını, mutlu olmalarını dileriz.

“En Mutlu Anınız” için düğün fotoğrafçısı veya tüm gün çekim için düğün hikayesi fotoğrafçısı arıyorsanız, düğün fotoğrafçısı fiyatları sayfamızdan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Filled Under : Çekim Hikayeleri , Yazılar / Tüyolar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*