Düğün Fotoğrafçısı İstanbul, Natalia ve Muzaffer

Lia ile tanışmamız sıradışı oldu. Bağdat caddesinde 3-4 defa farklı mekanlarda karşılaşma, karşılıklı selamlaşma ve kısa bir tanışma. Meğer Lia Ukrayna’dan Türkiye’ye 1 ay sonra yapılacak düğüne ön hazırlıklar için gelmişti. Gürcistan’da çalışan Muzaffer ise düğünden sadece bir kaç gün önce gelecekti. Bu kısa tanışma bizi düğün fotoğraflarını çekmeye kadar götürdü.

Özel bir tarih olan 11.11.11 evlenecek çiftimizle Bağdat caddesindeki kuaförlerinde buluştuk.Saç ve makyaj gibi hazırlık anlarını fotoğrafladıktan sonra dış çekim mekanımıza gittik. Kasım ayı soğuğuna rağmen hava gayet açık ve güzeldi.

Çiftimiz o kadar eğlenceli ve sıcak kanlıydı ki her aksesuara ayrı bir güzellik katarak değişik kareler verdiler. Mesela ellerine oyuncak silah verdiğimiz çiftimizden Mr & Mrs Smith pozu vermelerini beklerken, Lia silahı çektiği gibi Muzafferi vurdu :) Çok güldürdüler bizi. Sonbaharın turuncu rengi fotoğraflara masalsı bir hava kattı. Çekimler bittiğinde hem çok eğlenmiş hem de çok üşümüştük.
Yeni evli çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.

“En Mutlu Anınız” için düğün fotoğrafçısı veya tüm gün çekim için düğün hikayesi fotoğrafçısı arıyorsanız, düğün fotoğrafçısı fiyatları sayfamızdan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Filled Under : Çekim Hikayeleri , Yazılar / Tüyolar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*