Düğün Fotoğrafçısı İstanbul, Sema ve Haluk

Mayıs 2011’de kına ve düğün çekimlerini yaptığımız Eylem ve Barış’tan 7 ay sonra  Eylem’in ablası Sema’nın düğün fotoğrafı çekimlerini yaptık.

Çekimlere sabah saat 08:30’da gelin evinde başladık. Sema’nın ailesi kısa bir süre sonra yuvadan ayrılan ikinci kızlarının evleneceği bu günehüzünlü bir o kadar da heyecanlı bir şekilde başladı. Evdeki işimiz bittikten sonra ayrılıp kuaförün yolunu tuttuk. Aslında yaptığımız çekimlerin büyük bölümü burada geçti.  Damat bey fotoğraf çektirmeyi çok sevmiyormuş biz de bol bol Sema’nın ve arkadaşlarının kuaförde hazırlık sürecini fotoğrafladık. Kalabalık bir grup olduğumuz için kuaförden çıkmamız baya zaman aldı. Sema çok güzel bir gelin olmuştu. Damat beyde traşını aynı kuaförde oldu. Fotoğraf çektirmeyi çok sevmiyordu ama bir kaç kareye hayır demedi, fazlasına da değil :)

Kuaförden çıkıp düğün mekanları Maslak Sheraton’a geçtik. Gelin ve damat için ayrılmış odada da çekim yaptıktan sonra düğün salonuna geçtik. Orada ilk dans ve imza anlarını da fotoğrafladık.Sabah başlayan maceramız gece düğün bitimine kadar sürdü.

Bu arada çiftimizden mutlu bir haber geldi. Aileye aylar sonra katılacak minik bireyin fotoğrafları için şimdiden söz aldılar bizden.

 

Sema ve Haluk’a ve yakında gelecek yavrularına bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

“En Mutlu Anınız” için düğün fotoğrafçısı veya tüm gün çekim için düğün hikayesi fotoğrafçısı arıyorsanız, düğün fotoğrafçısı fiyatları sayfamızdan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Filled Under : Çekim Hikayeleri , Yazılar / Tüyolar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*