Düğün Fotoğrafçısı İstanbul, Size Sunduğumuz Hizmetler

Dış Mekan Düğün Fotoğrafı

Ülkemizde “Düğün Fotoğrafçılığı” denildiğinde çiftlerin düğün günü, nikah ile düğün solonu arasında koştura koştura stüdyoya gidip fotoğraf çektirmesi akla gelir. Beyaz arka fon veya manzara fotoğrafı olan yapay fonlar, biraz şanslıysanız sahte de olsa bitkiler ve eşyalar… Fabrikasyon bir iş. Etraftaki herşey yapay olunca, ne çiftlerin hevesi nede fotoğraflar doğal oluyor. Bu fotoğraflarda özel anların hepsi ıskalanmıştır.


Yurtdışında  ise “Düğün Fotoğrafçılığı” bizden epey farklı. Fotoğrafçı sabahın köründe Gelin

Düğün Fotoğrafları

ve Damat’ın peşine takılır, gölge misali her an yanlarındadır. Düğünden önceki hazırlıklar, kuaförde saçın ve makyajın yapılması, evlilikten önceki son bekar haller, ailenin heyecanı, arkadaşlarla düğünden önceki konuşmalar,  gözyaşları…Nikahın kıyılması, ilk öpücük, imzalar, sözler, ilk dans.. Hepsi ama hepsi tüm gün boyunca fotoğraflanır. Bu bir düğünün

baştan sona hikayesidir. Bu hikaye sabahın ilk saatlerinde başlar, akşam ilk dansa kadar sürer. Gün içi düğün mekanı göz önüne alarak geçmişin izleri bulunan tarihi bir mekan, mevsimin en güzel renklerini bize söyleyen doğal mekan fotoğrafların fonu olur. Tüm özel anlar en doğal hallerle fotoğraflanmıştır. Bu modern tarz fotoğraf çekimize  “Düğün Hikaye Fotoğrafçılığı” diyoruz.

Son yıllarda ülkemizde de hızla yayılan bu tarz fotoğraf çekimi artık çiftler tarafından daha çok talep edilmekte. Çiftler doğal ortamlarda tamamen doğal hallerin fotoğraflanmasını istiyor. Yani;

Stüdyo fotoğrafçılığı “out”, dış mekan fotoğrafçılığı “in”

Doğum Hikaye Fotoğrafçılığı: 

Bebek Fotoğraflarında Detay Çekimler

Hamilelikte sırasında doğuma yakın çekimler, doğuma hazırlıklar, doğumun gerçekleşeceği gün; ameliyathaneye giriş, yakınların heyecanı, doğum anı, bebeğin hazırlanması, anne ve baba ile bebeğin ilk karşılaşması, ilk emzirme, aile fotoğrafları ve bebeğin çok özel fotoğraflarını kapsar.

Diğer Fotoğraf Çekimleri; Hamilelik, nişan, kına, sünnet, çocuk, aile, portre, otel, emlak, mekan fotoğrafları vb çekimleri kapsar.

Not: Yapılacak çekimin gereksinime göre 1 ya da 2 fotoğrafçı ile çekimler tamamlanır.

“En Mutlu Anınız” için düğün fotoğrafçısı arıyorsanız, düğün fotoğrafçısı fiyatları sayfamızdan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Filled Under : Düğün Fotoğrafçılığı