Düğün Fotoğrafçısı İstanbul, Zehra ve Ferit

Çiftimiz bize bir tanıdıklarının yönlendirmesiyle Facebook Fan Sayfamız‘dan ulaştı. Düğüne kısa bir süre önce bize ulaştıkları için yüz yüze görüşme imkanımız olmadı. Telefonda detayları görüşerek düğün günü kuaförde buluştuk.

Gelin hanımın hazırlık süreci, damatla karşılaşması ve bazı detay fotoğrafları kuaförde tamamladıktan sonra dış çekim alanımıza gittik. Şanslarına hava dış çekim yapmak için oldukça müsaitti. Biz hareketli ve montlu olduğumuz için hiç üşümedik ama aynı şeyi Zehra için söyleyemeyeceğim:)) Fotoğraf çekimimiz çok eğlenceli geçti. Ee gelin çok güzel, damat  yakışıklı,  ortam da bir o kadar güzel olunca çekimler de harika geçti. Yine kendimize has aksesuarlarımız ve spontane pozlarla çok güzel kareler çıktı. Dış mekan çekimlerimizi tamamladıktan sonra Boşnak çiftimizin adetlerini görmek ve o anları fotoğraflamak için önce damat evine gittik. Ferit’in ailesiyle tanışdık, çok içten çok samimi insanlardı. O telaşta bize ikramda bile bulundular. Burdan sonra uzun bir konvoyla gelin almaya gidildi. Gelin evi önünde müzikler, halaylar çekildi.(Boşnaklara özel yöresel bir oyun).

Adetleri gereği Ferit’in abisi Zehraya bir yüzük taktı, Zehra’yı bir kaç kez kendi etrafında çevirdi, ayakkabısını giydirdi ve sanırım bereketli olsun diye başından aşağı uğur paraları, çikolatalar saçtı. Daha sonra Zehra’nın babası Zehraya kırmızı kuşak bağladı, baba-kız arasında oldukça duygusal anlar yaşandı. Ve Zehra evinden ayrılarak Ferit’le birlikte düğün salonuna bizde evimize doğru yola koyulduk.

Arkadaşlarımıza ömür boyu mutluluklar dileriz.

“En Mutlu Anınız” için düğün fotoğrafçısı veya tüm gün çekim için düğün hikayesi fotoğrafçısı arıyorsanız, düğün fotoğrafçısı fiyatları sayfamızdan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Filled Under : Çekim Hikayeleri , Yazılar / Tüyolar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*