Düğün Hikayesi Fotoğrafçısı, Züleyha ve Uğur

Kışın henüz hüküm sürdüğü Şubat ayında dış çekim için Uğur ve Züleyha, düğünlerine bir kaç gün kala bize ulaştı. Düğüne 2 gün kala örnek ürünlerimizi incelediler ve bizimle çalışmak istediklerini söylediler. Gelinimiz Züleyha Fransa’da doğmuş, büyümüş, Uğur’la İstanbul’da tanışmış. Evlendikten sonra Paris’te yaşamayı düşünmüşler. Uğur 6 ay kadar orada yaşamayı denemiş ama yapamamış oralarda. Bunun üzere Züleyha İstanbul’a yerleşmeye karar vermiş.

Çiftimizle kuaförde buluştuk. Gündüz düğünü olduğu için zaman kısıtlıydı. Bir an önce kuaförden çıkıp, çekimleri tamamlamamız gerekiyordu. Züleyha sabah 6’da uyanmış, uyku modundan çıkıp, rahatlayıp, içten gülücükler atması için biraz zaman gerekti:))

Kuaförde hazırlık fotoğraflarını çektikten sonra dış çekim yapacağımız mekana gittik. Hava olağan üstü güzeldi, ortam güzeldi, çiftimiz de çok eğlenceliydi harika kareler çıktı. Şimdi albümlerini hazırlama vakti.

 

Züleyha ve Uğur ikisi de birbiri için yaşadıkları hayattan vazgeçip başka bir hayata başlayabilecek kadar birbirini sevmişler. Bu güzel çifte sevgilerinin hep sürmesini ve ömür boyu mutluluk dileriz.

“En Mutlu Anınız” için düğün fotoğrafçısı veya tüm gün çekim için düğün hikayesi fotoğrafçısı arıyorsanız, düğün fotoğrafçısı fiyatları sayfamızdan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Filled Under : Çekim Hikayeleri , Yazılar / Tüyolar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*