Düğün Otomobili, Düğün Fotosu

Düğünümüze sayılı günler kalmıştı. Düğün hazırlıklarında sona yaklaşırken pekçok detayı hallettiğimiz bir günün sonunda müstakbel eşimle Zincirlikuyu’dan Tarabya’ya doğru gidiyorduk. Yolda 1960 model pembe bir  Chevrolet’i yanımızda gördük. Nişanlım bana “Şu arabayı durdursana, bize düğünümüzde kiraya verirler mi? Düğün arabamız bu olsun.” dedi. O ana kadar düğün için bir düğün arabası kiralamayı düşünmemiştim. Fakat araba o kadar güzeldi ki fikrimi bir anda değiştirdi. Pek çok geleneksel şeyi içinde barındıran bir düğün merasimi için klasik bir düğün aracı çok güzel ve unutulmaz olacaktı.

 

Tanımadığım bir kişinin sürdüğü arabayı nasıl olacakta yolda durduracaktım. Muhtemelen bir kaç dakika sonra Levent’ten sağa sapacak ve ben onu kaybedecektim. Derken Maslak’ta da düz gitti, bizim gibi Hacıosman sapağından sağa saptı. Adeta birlikte  gidiyorduk. Nihayetinde bizim sokağa birlikte saptık. O durdu, biz durduk. Bu harika aracın sahibi bizim komşumuz çıktı. Daha önce hiç konuşmuşluğumuz yoktu, tanıştık. Bize düğünümüzde aracı kirayabileceğini öğrendiğimizde nişanlım sevinçten havalara uçuyordu.

Bu masalımsı hikaye ne yazık ki hepimizin başına gelmeyebilir. Kurumsal bir şirketten dertsiz tasasız Şoförlü Klasik bir Amerikan Arabasını düğün otomobili olarak kiralamayı düşünürseniz size bir tavsiyemiz var. Şu sıra pek çok diziye’de araçlarını kiralayan http://www.dugunotosu.com/ müşterilerimize özel olarak %15 indirimle bu hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır. Dizi sektöründe en iyisi olan şirket 2002 yılından beri faaliyet gösteriyor.  Sitesine girdiğinizde kiralayabileceğiniz araçları, fiyatlarını ve o aracın rezervasyon takvimini görebiliyorsunuz. 500 TL’den başlayan fiyatlarla güzel bir düğün aracı kiralamayı düşünüyorsanız çabuk davranın deriz.

Düğün Otosu
Tel: (0216) 445 93 91
Gsm: (0532) 555 07 20 – 0534 529 35 45
Mehmet Şevket Paşa Cad.No:1/A (Bostancı Gösteri Merkezi Karşısı)
Bostancı / Kadıköy
İSTANBUL
“En Mutlu Anınız” için düğün fotoğrafçısı veya tüm gün çekim için düğün hikayesi fotoğrafçısı arıyorsanız, düğün fotoğrafçısı fiyatları sayfamızdan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Filled Under : Düğün Otomobili , Yazılar / Tüyolar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*