Düğün Fotoğrafçı, Kudret ve Fikret

Sabah saat 09:30 gibi Kudret’in kuaföründe buluştuk. Gittiğimizde makyajı yapılıyordu. Makyajı tamamlandıktan sonra saçını yapmaya başladılar o sırada müstakbel nişanlısı Fikret’te geldi. Ben içeride Kudret’in hazırlık sürecini fotoğraflarken Fatih’te dışarıda Fikret’in en heyecanlı anlarını fotoğraflandırıyordu. Bir ara dışarı çıktım ki ne göreyim hava açmaya başlamış hatta baya ısınmış, yani çekimi dışarıda yapabileceğiz, oleyy:))

Hazırlıklar tamamlandıktan sonra çekim yapacağımız mekana gittik. Hava sabah yağışlı diye herhalde mekan bomboştu, rahat rahat çekimimizi yaptık. Havanın ne olacağı belli olmaması sebebiyle biraz riskli olsa da çekim için en güzel zaman bahar bence. Laleler, yemyeşil çimenler, ne soğuk ne sıcak hava, kırmızı-pembe-sarı bahar çiçekleri…muhteşem oluyor. Bir de çiftimiz enerjikse değmeyin çekimin keyfine. Kudret’le Fikret gerçekten çok tatlı, çok uyumlu ve enerjiktiler. Verdikleri pozlara hayretler içinde kaldık hele Fikretin mimikleri bizi bitirdi. Gündüz nişanı olacağı için çekimi çok uzun tutamadık. Zaten Haziran’da tekrar buluşacağız. O zaman bakalım ne pozlar verecekler bize:))

 

“En Mutlu Anınız” için düğün fotoğrafçısı veya tüm gün çekim için düğün hikayesi fotoğrafçısı arıyorsanız, düğün fotoğrafçısı fiyatları sayfamızdan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Filled Under : Çekim Hikayeleri , Yazılar / Tüyolar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*