Emel ve Hilmi Düğün Hikayesi

Aslında düğün fotoğrafı çektirmeyi düşünmeyen Emel, Facebook’ta bizim düğün fotoğraflarımızı görmüş ve sonradan fikrini değiştirerek fotoğraf çektirmeye karar vermiş. İyi ki de fikrini değiştirmiş.

Çekim öncesi Emel’le bir araya gelip, çekim yerimizi belirlemiştik. Düğün günü gelip çattığında planlanan yerde buluştuk. Emel’de eşi Hilmi’de çok samimi, uyumlu ve çok cana yakındılar. Heyecanları ve birbirlerine olan sevgisi gözlerinden okunuyordu. Bu duygu ve güzellik fotoğraflara da yansıdı.

Nikah saatine kadar yarım saatimiz vardı. Bu kısa zamanda çok güzel kareler yakaladık. Nikah sonrası çekimlerimize Boğaziçi Üniversitesinin harika bahçesinde devam ettik.

Çift çok güzeldi, hava çok güzeldi, mekanlar harikaydı, fotoğraflar da güzel oldu:)

Emel ve Hilmi’ye ömür boyu mutluluklar dileriz.

“En Mutlu Anınız” için düğün fotoğrafçısı veya tüm gün çekim için düğün hikayesi fotoğrafçısı arıyorsanız, düğün fotoğrafçısı fiyatları sayfamızdan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Filled Under : Çekim Hikayeleri , Yazılar / Tüyolar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*