İstanbul Düğün Fotoğrafçısı, Evlilik Fuarı

Bu sene 10.cusu düzenlenen Evlilik Dünyası Fuarı, 3-5 Şubat 2012 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi. Biz de sektörle ilgili son gelişmeleri takip etmek adına son gününde fuarı ziyaret ettik.

 

Fuar evlenecek çiftlerin ihtiyacı olan bir çok şeye aynı anda ulaşabilmesi için güzel bir fırsattı. Organizasyon firmaları, davetiyeciler, gelinlikçiler, kuaförler ve bizim gibi fotoğrafçılar özenle hazırlanmış standları ve tanıtımlarıyla ziyaretçilere ulaşmaya çalıştılar.

Düğün sektörü Türkiye’de profesyonel anlamda yeni yeni gelişen bir sektör haline gelsede oldukça hızlı bir gelişme göstermektedir. Bu tarz fuarlar, ülkemizde özellikle son yıllarda daha modern ve gösterişli hale gelen düğün merasimleri için bir çok farklı alternatife aynı anda ulaşmak adına oldukça faydalı. Çiftler artık salon düğünü gibi geleneksel düğünler yerine mevsimine göre kır düğünü, teknede düğün, otel düğününü, klasik kına geceleri yerine bol eğlenceli partileri, stüdyo fotoğrafı yerine yapaylıktan uzak her anlarının en doğal halleriyle fotoğraflandığı dış çekimleri tercih etmekte. Tüm bu alternatifleri tek tek arayıp incelemek ise zaman alıcı ve sıkıcı uğraşlar. Son trendleri takip ederek düğün organizasyonunu yapmak isteyen çiftler için memnun edici olan bu tarz fuarlar umarım artarak devam eder.

“En Mutlu Anınız” için düğün fotoğrafçısı veya tüm gün çekim için düğün hikayesi fotoğrafçısı arıyorsanız, düğün fotoğrafçısı fiyatları sayfamızdan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Filled Under : Düğün Otomobili , Yazılar / Tüyolar

2 Comments


  • kübra
  • Ağustos 1, 2012
  • Reply
  • Cancel Reply

  çekim için sdütyonuz varmı avrupa yakasında?

  • Emine Mazi
  • Ağustos 1, 2012
  • Reply
  • Cancel Reply

  Sadece dış mekan fotoğrafçılığı yapmaktayız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*