İstanbul Düğün Fotoğrafçısı, Gelin & Damat Kuaförü

Her gelin için  O’nu en mutlu gününde muhteşem hale getirecek bir kuaför bulmak çok önemlidir. Ne gelinler var keşke hiç o saçı- makyajı yaptırmasaymış doğal hali bin kat daha güzel dedirten, ne gelinler var sadeliği, abartısız saçı- makyajıyla kendine hayranlıkla baktırtan. Bir gelini prenses yapacak küçük dokunuşları ancak usta bir kuaför ve makyöz yapabilir. Bu yüzden siz siz olun düğünden önce mutlaka provalar yaptırın ve en çok içinize sinen ve profesyonel olduğunu düşündüğünüz kişilere kendinizi emanet edin. Sonra davetliler arkanızdan “gelinde pek çirkinmiş, saçı-makyajı çok abartılı olmuş, ay pek bir rüküşmüş” diye  dedikodunuzu yapmasınlar:)

Biz gördüğümüz ve profesyonel olduğunu düşündüğümüz kuaförlere sitemizde yer vereceğiz. Sizin içinde faydalı olur umarız.A

ALİ GÜR KUAFÖR PROFİLO ALIŞVERİŞ MERKEZİ ŞUBESİ

Sektörün en tanınan markalarından biri olan Ali Gür kuaför 14 şubesinde geçerli olmak üzere gelin ve damatlar için özel kampanyalar hazırlamış.

Profilodaki şubeleriyle görüştük ve bizim müşterilerimize daha özel nasıl bir fiyat uygulayabileceklerini sorduk. Sağolsun bizi kırmadılar ve En Mutlu Anım müşterilerine özel bir fiyat verdiler. Gelin saçı, profesyonel malzemelerle yapılacak makyajı, manikür, pedikür, prova hepsi içinde 400 TL. Damat saç kesimi, sakal tıraşı, saç bakımı, fön, makyaj, manikür 120 TL.

Ayrıca harika bir randevu sistemi oluşturmuşlar. Önce hangi şubeye gideceğinizi ardından hangi hizmeti almak istediğinizi seçiyorsunuz (verilecek hizmetin süresini ve ücretini görebiliyorsunuz) , en son hangi gün ve saatte geleceğinizi belirtiyorsunuz. Böylece sıra bekleme yada ne kadar ücret ödeyeceğim merakı yok. Profesyonelce bir hizmet olmuş.

MEHMET TATLI KUAFÖR MALTEPE/ İDEALTEPE CARREFOURSA AVM. ŞUBESİ

Sektörde tanınan  bir diğer  kuaför  markası Mehmet Tatlı, 18 şubesiyle gelin ve damatlar için  profesyonel hizmet vermektedir. Maltepe/ İdealtepe Carrefoursa Avm.deki şubeleri, gelin saçı, makyajı 440 TL  olarak kampanya yapmış. En Mutlu Anım müşterileri için özel bir indirim talep ettik, bizim için bu pakete manikür, pedikür, kaş alımını eklediler.  Anadolu yakası gelinleri ve damatları için tavsiye ederiz.

“En Mutlu Anınız” için düğün fotoğrafçısı veya tüm gün çekim için düğün hikayesi fotoğrafçısı arıyorsanız, düğün fotoğrafçısı fiyatları sayfamızdan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Filled Under : Kuaförler , Yazılar / Tüyolar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*