Selma ve Hasan Düğün Hikayesi

Bize Facebook Fan Sayfamızdan ulaşan Selma ve Hasan’ın, düğünlerinin olacağı gün yağmurlu olacağı için çekimlerini Rahmi Koç Müzesi’ nde yapmaya karar vermiştik ama sağ olsun kuzenimin sayesinde çok daha güzel ve sadece bize ait olan başka bir mekanda çekimleri gerçekleştirdik. Havanın yağmurlu ve oldukça soğuktu. Avrasya Maratonu sebebiyle yolların kapalı olması gibi bazı olumsuzluklara rağmen her şey planlanandan çok daha güzel geçti.

Çekimlere sabah kuaförde başladık, Selma’nın çok güzel fotoğraflarını çektik. Daha sonra mekanımıza giderek yine birbirinden güzel kareler yakaladık. Selma ile Hasan o kadar güler yüzlü ve neşeliydi ki çekimler hiç zor geçmedi. Ardından gelinin baba evine giderek geline kırmızı kuşak bağlanması ve evden çıkış anı gibi gelenekleri de fotoğrafladıktan sonra nikah salonuna geçtik. Nikah anlarını da fotoğrafladığımız bu güzel çiftimizle, onlar takı töreninde tir tir titrerlerken vedalaşarak çekimimizi tamamladık.

Selma ve Hasan’a ömür boyu mutluluklar dileriz.

“En Mutlu Anınız” için düğün fotoğrafçısı veya tüm gün çekim için düğün hikayesi fotoğrafçısı arıyorsanız, düğün fotoğrafçısı fiyatları sayfamızdan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Filled Under : Çekim Hikayeleri , Yazılar / Tüyolar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*