Ümraniye Nikah Dairesi, Nikah İşlemleri ve Kokteyl Detayları, Düğün Fotoğrafçısı - Düğün Fotoğrafçısı 34 - En Mutlu Anım

Ümraniye Nikah Dairesi, Nikah İşlemleri ve Kokteyl Detayları, Düğün Fotoğrafçısı

Ümraniye Evlendirme Salonu, Ümraniye Evlendirme Dairesi, Ümraniye Nikah Dairesi, Ümraniye Nikah Sarayı, Ümraniye Nikah Salonu, Nasıl Gidilir? Adres ve Telefon.

Ümraniye Belediyesi Sınırlarında Carrefour Avm’nin hemen yanında yer alan nikah salonu gerek ücretsiz büyük otoparkı ile ve yeni güzel salonu ile tercih edilesi bir salon. 1 Nikah Salonu 1 Kokteyl Solonu var. Her ikisi de 526 m2. Otoparkı salonun altına doğru yer alıyor ve oldukça yeterli.

EVLENDİRME ÜCRETLERİ
HAFTA İÇİ
Törenli: 200.00 TL
Törensiz: 75.00 TL
HAFTA SONU
Törenli: 450.00 TL
KOKTEYL SALONU
Hafta içi: 750.00 TL
Hafta sonu: 1000.00 TL
DIŞ NİKAH ÜCRETLERİ
Anadolu Yakası: 400.00 TL
Avrupa Yakası: 600.00 TL
İzin Belgesi: 30.00 TL
Adres: Küçüksu Caddesi No: 68 (Carrefoursa Avm Yanı) Ümraniye İstanbul
Tel: 0216 443 5600
Nikah Salon Fotoğrafçısı Tel:  Evlendirme dairesinin yukarıdaki telefonundan ulaşabilirsiniz. (Biz düğün fotoğrafçısıyız, bu salonun fotoğrafçısı biz değiliz.)
Not: Sitemizde yer alan konular bilgilendirme amaçlıdır. Evlendirme dairesince istenen evraklar ve ücretler başvurduğunuz tarihte farklı olabilir. Evlendirme dairesinin fotoğrafçısı biz değiliz.

 “En Mutlu Anınız” için düğün fotoğrafçısı veya tüm gün çekim için düğün hikayesi fotoğrafçısı arıyorsanız, düğün fotoğrafçısı fiyatları sayfamızdan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Düğün Fotoğrafçısı 34 | Düğün Fotoğrafçısı İstanbul - Nişan Fotoğrafçısı - Düğün Fotoğrafları - Nişan Fotoğrafları - Düğün Hikayesi Fotoğrafçısı. Fotoğrafların, Yazıların İzinsiz Kullanımı Yasaktır. | En Mutlu Anım 2012 Up