Düğün Fotoğrafçısı

Düğün Fotoğrafçısı – Nişan Fotoğrafçısı

[one-half]

Düğün Hikayesi Fotoğraf Çekimi

Düğün hikayesi fotoğrafçısı düğün günü sabahın erken saatlerinden akşama kadar, günün tüm özel anlarını içeren fotoğraf çekimi yapar. Çekimler sabah kuaförde başlar, gelin makyajı yapılması, gelinlik giyilmesi, damatla ilk karşılaşma, evden kız alma, dış mekan romantik çekimlerini içerir, ilk dansa kadar devam eder.  Günü en iyi şekilde fotoğraflayabilmek için düğünden önce çiftlerimizle bir araya gelerek tüm günü birlikte planlıyoruz. Kuaför, dış çekimlerin nerede ne zaman gerçekleşeceği, nikah salonuna gidiş, evden kız alma merasimi, akşam yapılacak düğün organizasyonu tek tek ele alınarak ideal bir program hazırlıyoruz.  Paketlerimizden “Destan Paketi” tam bir düğün hikayesi çekimidir. Tüm gün çekim, 5 albüm, poster, baskı fotoğraflar, hikaye klibi ve  kamera arkası filmi hediye olarak gelir. Filminiz, size özel çekilir ve montajlanır.

Düğün Fotoğrafçısı

Gelin ve damat adayı aylar öncesinde başlanan hazırlıklar sonunda düğün gününün kusursuz olması için her ayrıntıyı düşünür. Profesyonel düğün fotoğrafçısı mutlu gününüzün küçük güzelliklerini en iyi şekilde fotoğraflara aktarmalıdır. Stüdyo mu, dış mekan mı, klasik mi, belgesel mi çekim istersiniz. Siz ne istiyorsanız, sizi anlayacak, fotoğraflarını ve tarzını beğendiğiniz, tecrübesine güvendiğiniz işini sevdiği için yapan profesyonel bir düğün fotoğrafçısıyla düğün fotoğraflarınız elinizden düşürmeyeceğiniz albümlere dönüşecektir.

Nişan Fotoğrafçısı

Günümüzde gelin ve damat adaylarımız nişan günlerinin fotoğraflarını profesyonellere bırakıyor. Unutulmaz ve birbirinden güzel fotoğraflarla hatırlamak için profesyonel düğün ve nişan fotoğafçılarına bu konuda güvenebilirsiniz.
Nişan fotoğrafları da en az düğün fotoğrafı kadar özenli çekilmelidir. Dilerseniz dış mekan nişan fotoğrafı çekebileceğiniz gibi, nişan gününün an an fotoğraflanması da mümkün.Nişan fotoğrafçısı olarak size İstanbul’da nişan fotoğraf çekimi hizmetini sunuyoruz.
[/one-half][one-half ]

Düğün Katalog Çekim

Sadece düğün albümü isteyen çiftlerimiz için 2 saatlik ve 4 saatlik paketler oluşturduk. Fotoğraf çekimleri doğanın güzelliklerini esirgemediği parklarda veya tarih kokan sokaklarda, yağmurlu günlerde ise kapalı mekanlarda gerçekleştirilir. Çekimlere iki fotoğrafçı katılarak farklı açılardan, size küçük dokunuşlarla, minumum zamanda, birbirinden farklı, özgün fotoğraflarınızı çekiyoruz. Bu paketlerden Hikaye ve Masal paketimiz  kamera arkası video görüntüleri hediyelidir. (27 Nisan 2013 Bahar ve Hamdi çiftinin tüm gün çekiminin kamera arkası filmi) İki saatlik paketlerimizde ortalama 600-800 adet fotoğrafınız olur ve tüm fotoğrafları yüksek çözünürlüklü olarak teslim ediyoruz. Albümümüz lak kaplı, panoramik albümdür. Fotoğraf kağıdına baskılıdır, 100 yılı aşkın renkleri solmaz.

Düğün Fotoğrafı – Düğün Fotosu

Düğün fotoğrafı, rüya gibi geçen düğününüzden geriye kalan en önemli hatıralardır. Güzel gelinliğinizin küçük detayları, renkli çiçekleriniz, zor bulduğunuz ayakkabınız, ona isimler yazarken gülümseyişiniz, eşinize evet derken gözlerinizdeki ışıltılı bakış, ve ilk dans… Düğün fotoğrafları ile hatırlanacak detaylardır. Düğün fotoğrafı görsel bir belge aynı zamanda estetik bir bakış içeren, hikayedir. Bu hikayeyi profesyonel düğün fotoğrafçısı yazar. Düğün hikayesi fotoğraf çekimi mutlu günün size özel tam hikayesinin çekimidir.

Dış Mekan Düğün Fotoğraf Çekimi

İstanbul düğün fotoğrafçısı olarak düğün fotoğrafçılığı konusunda profesyonel eğitimli fotoğrafçılarla hizmet sunuyoruz. Son çekilen düğün fotoğrafları için facebook sayfamıza göz atabilirsiniz. Örnek albüm görmek ve bizimle tanışmak için lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşınız. Düğün fotoğrafçısı o gün orda yokmuş gibi tüm günü bir yandan belgeler. Fotoğraflar o güne ait tüm güzellikleri en doğal hali ile barındırır.  Ülkemizde son bir kaç yılda modern tarz düğün fotoğrafçılığı yaygınlaşmaya başladı. Düğün günününe ait her an, böylece daha doğal bir şekilde fotoğraflandırılmış oluyor.

    


[/one-half]